Форум Запорожья

ZаБор - городской портал Запорожья
Текущее время: 27 окт 2020, 21:54

Часовой пояс: UTC + 3 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Книголесье. Детское пространство
СообщениеДобавлено: 27 фев 2016, 02:05 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 26 ноя 2013, 09:48
Сообщения: 5290
Книголесье. Детский простор

ДК Кирова

28 февраля 2016 года

Начало в 11.00
Цена: бесплатно

Изображение

Програма сцени «Книголісся» в Запоріжжі
28 лютого, ПК Кірова, малий зал (другий поверх)
11:00 Відкриття «Книголісся»
11:10 Презентація дитячого мовного клубу «Солов’ята»: інтерактивна казка «Пригоди букви Ї»
12:00 Читання-презентація книги Дзвінки Матіяш (Київ) «Марта з вулиці св.Миколая» за участі автора
13:00 Читання-презентація книги Зірки Мензатюк (Київ) «Таємниця козацької шаблі» за участі автора
13:40 Казка-орігамі та медитативні шаманські казки у виконанні Романа Кандібура (Дніпропетровськ)
14:20 Авторська зустріч з письменницею і поеткою Людмилою Шамрай (Запоріжжя -Дніпропетровськ)
14:40 Поетично-цирковий перфоманс у виконанні JayMay (Запоріжжя)
15:00 Казки Запорозькі від Санька Сита, відомого також як Олександр Виженко (Запоріжжя)
15:30 Літературні ігри та театралізовані забави з обласною дитячою бібліотекою «Юний читач»
16:00 Читання-забавлянка книги Оксани Кротюк (Київ) «От би мені коника!» за участі автора та ілюстратора Богдана Поліщука (Київ)
Весь час між заходів – вільний мікрофон і читацький марафон. Всі бажаючі можуть обрати з книжок, наданих Запорізькою обласною бібліотекою «Юний читач», і читати присутнім вголос свої улюблені казки і вірші. Діти-читачі отримують солодкі призи від Карамельної Lol&Pop.
Програма майстер-класів «Книголісся»
28 лютого, ПК Кірова (малий зал, другий поверх)
11:00-13:00 Гончарний майстер-клас, студія кераміки «Шалене Коло»
11:00-13:00 Майстер-клас «Чарівна мандала в техниці ізо-нитка», художник-дизайнер Діна Шатайло
11:00-13:00 Майстер-клас з мистецтва витинанки, Інга Янкович (Запорізький обласний художній музей)
11:00-13:00 Майстер-клас «Малюємо принцес», художник-ілюстратор Наталія Дерев`янко
11:00-13:00 Створення казкових персонажів у різних паперових техніках та урок ввічливості за мотивами серії книг «Лама сам», соавтор книг і монтессорі-педагог Юлія Тарасова
11:00-13:00 Майстер-клас «Пакуночок-подаруночок», художник-дизайнер Леся Бельдій
11:00-13:00 Майстер-клас зі створення книжки власноруч, художниця Олена Горбаненко, студія малювання й креатива «Кольоровий кіт»
11:00-14:00 Розпис аква-гримом, майстер Катерина Тарлинська
11:00-14:00 Паперові імпровізації: декорації і костюми наживо, Простір Вільного Дитинства «Маленька Незабудка»
11:30-13:00 Майстер-клас для дорослих «Казкотерапія: лайфхак для батьків», казкотерапевт,
психолог Роман Кандібур
11:00-17:00 Майстер-клас з пісочної анімації, Dream Sky Studio
11:00-17:00 Майстер-клас з мокрого валяння, Євгенія Шевченко
11:00-17:00 Міні-тренінг зі швидкочитання, Благодійний фонд «Посмішка дитини»
11:00-17:00 Зона настільних ігор для всієї родини, антікафе «Бочка меду»
12:30-13:00 Майстер-клас «Хто такі ангели» за мотивами книжки «Марта з вулиці св. Миколая», письменниця Дзвінка Матіяш
13:00-15:00 Майстер-клас з ліплення керамічного дзвіночка, студія «Шалене Коло»
13:00-15:00 Майстер-клас «Інтуїтивний живопис», художник Олена Стрижак
13:00-15:00 Майстер-клас «Мистецтво орігамі», Інга Янкович (Запорізький обласний художній музей)
13:00-15:00 Майстер-клас з плетіння з паперових трубочок «Створи чарівну паличку», Юлія Бірюкова
13:30-14:00 Майстер-клас для малят «Як зварити борщик» за мотивами книжки «Зварю тобі борщику», письменниця Зірка Мензатюк
13:00-17:00 Майстер-клас зі створення незвичайних закладок для улюблених книжок, майстер декоративно-ужиткового мистецтва Ірина Глазунова (Громадське об`єднання «Центр нового розвитку людини»)
14:00-15:00 Майстер-клас з акторскої майстерності «Майстерня казки», акторка Театру молоді і режисер студії театру і кіно «Ромео і Джульєта» Анастасія Макаренко
14:00-17:00 Розпис аква-гримом, майстер Олена Снегирьова
15:00-17:00 Керамічний майстер-клас, студія Shu-U Ceramics
15:00-17:00 Майстер-клас з пластилінотерапії і казкотерапії «Подорож», психолог, казкотерапевт Юлія Чмелева
15:00-17:00 Майстер-клас зі створення паперово-картонного «Будинка книжки», художниця Каріна Бойко
16:30-17:00 Майстер-клас з виготовлення барвистих декоративних коників з фетру за мотивами книги «От би мені коника!», поетка Оксана Кротюк і художник-ілюстратор Богдан Поліщук


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения: Re: Книголесье. Детский простор
СообщениеДобавлено: 28 фев 2016, 16:59 
Не в сети
РедаХтор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13 сен 2005, 00:37
Сообщения: 14164
Откуда: оттуда
В Запорожье аншлаг на "Книголесье"
Изображение

Изображение
Фото: сайта Woman Запорожье
http://zabor.zp.ua/www/content/v-zaporo ... -knigolese

_________________
И совсем не то принимала ты
за полчаса до еды


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Книголесье. Детский простор
СообщениеДобавлено: 25 окт 2017, 17:19 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2015, 14:00
Сообщения: 10302
Програма фестивалю дитячої літератури і творчості «Книголісся» на Запорізькій Книжковій Толоці 2017
П`ятниця, 27 жовтня
10:00 Відкриття чарівного простору «Книголісся». На сцені - казковий марафон «Чому образився Горинич або Нові капості Баби Яги» від Запорізької обласної дитячої бібліотеки «Юний Читач», Людмила Дунай
10:40 На сцені читання збірки Христини Журавської та Тетяни Сидоренко "Несу добро", віршів запорізьких поетів, живий діалог про мистецтво самовираження
11:00-13:00 Гра в плямографію, художниця Лілія Мартинюк
11:00-13:00 Створення чарівного «Віконця в осінь» з природних матеріалів, Ніна Савіна
11:00-13:00 Співбесіда для виявлення ресурсу дітей віку 2-6 років «Психологічна готовність до шкільної освіти», психологи Ніна Бєлєнька, Любов Кім, Євгенія Соколянська, центр «ЕйдоС»
11:00-13:00 Розпис гіпсових фігурок, доставка води «Арніка»
11:00-13:00 Чарівні паперові парасольки 3-D, БФ «Посмішка дитини», Інна Доля
11:00-13:00 Майстер-клас з рваної аплікації, Наталя Гвоздик, Ніна Муленко, ЗОДБ «Юний читач»
11:00-13:00 Розпис пряників, Марина Яшкова
11:00-13:00 Майстер-клас з петриківського розпису, Світлана Чайка
11:00-13:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
11:00-13:00 Майстер-клас зі створення ляльки-мотанки «Янгол», Позивайлова Людмила
11:00-12:00 Практикум для батьків про те, як навчити дитину рухатися по життю легко і радісно, фізреабілітолог Тетяна Труба
12:00-13:00 Казковий спортивний квест для дітей "Три порося", фізреабілітолог Тетяна Труба
11:00-13:00 Пісочна анімація
11:00-13:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
11:00-13:00 Аква-грим, Олена Снегірьова
11:00-13:00 Розвиваюча, творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
13:00 На сцені Олександр Виженко: презентація нової книги «Хлопчик Укропчик», авторські читання, спілкування з автором
14:00-16:00 Майстер-клас з пластилінової анімації, студія «Новаторфільм», Київ
14:00-16:00 Співбесіда для виявлення ресурсу дітей віку 2-6 років «Психологічна готовність до шкільної освіти», психологи Ніна Бєлєнька, Любов Кім, Євгенія Соколянська, центр «ЕйдоС»
14:00-16:00 Майстер-клас з бісероплетіння, Тетяна Олексеєнко
14:00-16:00 Лялька-мотанка Пташка, Людмила Позивайлова
14:00-16:00 Воркшоп з анімації, «Запорізькій Анімаційний Завод», Loft МЛИН
14:00-16:00 Розпис гіпсових фігурок, Оксана Білка
14:00-16:00 Малюнки-аплікації-творчість «Осінні фантазії», Ніна Савіна
14:00-16:00 Створення цукеркових ведмедиків, БФ «Посмішка дитини», Інна Доля
14:00-16:00 Страшенно смішні закладинки, Наталя Гвоздик, Ніна Муленко, ЗОДБ «Юний читач»
14:00-16:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
14:00-16:00 Пісочна анімація
14:00-16:00 Бесіда для батьків в форматі питання-відповідь з психотерапевтом Анною Пришутовою
14:00-15:00 Аква-грим, Олена Снегірьова
15:00-16:00 Аква-грим, Катерина Тарлинська
14:00-16:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
14:00-16:00 Розвиваюча, творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
16:00 Презентація книги Ю. Нікітінського «Будинок двірників», видавництво «Час майстрів» за участі директора видавництва Олега Сімоненка
16:45 На сцені казкові читання від Домовуші
17:00-18:00 Майстер-клас «Подарунки для батьків» з Домовушею
18:00-19:00 Творча осіння майстерня, Сімейний клуб «Оранжевый скворечник», Ольга Фанагей-Баранова
17:00-19:00 Майстер-клас з ментальної арифметики, Академія розвитку інтелекту Smartum для дітей та дорослих
17:00-19:00 Аква-грим, Катерина Тарлинська
17:00-19:00 Створення декоративного вінка з природних матеріалів, Марина Широкова
17:00-19:00 Воркшоп з анімації, «Запорізькій Анімаційний Завод», Loft МЛИН
17:00-19:00 Створення корони для короля і королеви осені, Юлія Шевельдіна
17:00-19:00 Створення сов з шишок, БФ «Посмішка дитини», Дарія Фесенко
17:00-19:00 Створення закладинок з фетру, Олена Чорнобай
17:00-19:00 Практикум для батьків «Кінезіологічна зарядка або Гімнастика для мозку»
17:00-19:00 Майстер-клас зі стрінг-арту, Діна Ші-Інь
17:00-19:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
17:00-19:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
17:00-19:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
17:00-19:00 Розвиваюча, творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
17:00-19:00 Майстер-клас з плетіння браслетів зі стрічок, Світлана Задера
Субота, 28 жовтня
10:00 На сцені Галина і Тарас Микитчаки: авторські читання, презентація книжок, спілкування з читачами.
10:45 Україномовний клуб «Солов`ята» представляє інтерактивну казку "Білка Дзиґа і небезпечна крига"
11:00-13:00 Майстер-клас « Мифічні звіри та де їх шукати» за мотивами творчості Марії Приймаченко, Катерина Юринська
11:00-13:00 Майстер-клас з петриківського розпису, Світлана Чайка
11:00-13:00 Створення ляльки-мотанки з ниток, Громадська організація"Інститут розвитку практичної психології»
11:00-13:00 Створення незвичайних закладинок, Громадська організація"Інститут розвитку практичної психології»
11:00-13:00 Майстер-клас з бісероплетіння, Тетяна Олексієнко
11:00-13:00 Казкові музичні інструменти, мандрівний театр «Little Forest», Світлана Комар
11:00-13:00 Майстер-клас для батьків «ТРВЗ та Ейдетика для дошкільників», Ніна Бєлєнька, Центр «ЕйдоС»
11:00-13:00 Створення об`ємних пташок з паперу, БФ «Посмішка дитини», Дарія Фесенко
11:00-13:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
11:00-15:00 Аква-грим, Олена Снегірьова
11:00-13:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
11:00-13:00 Пісочна анімація
11:00-13:00 Розвиваюча, творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
11:00-13:00 Вільна локація «Діти-дітям», де майстер-класи проводять маленькі майстри
13:00 На сцені Іван Андрусяк: авторські читання, презентація книжок, спілкування з читачами.
13:50 Текстільна міні-вистава «Фледолін», «Театр у валізі»
15:00 Зустріч з автором книги «Пусяка Саня» переможицею корнейчуковської премії Тамарою Нестеренко, видавництво «Час майстрів»
14:00-16:00 Лялька-мотанка «Зайчик на пальчик», Ольга Корнієнко
14:00-16:00 Створення ловців снів, Сніжана Церцвадзе
14:00-16:00 Мистецтво кірігамі, Світлана Запредельна
14:00-16:00 Майстер-клас з плетіння з соломки, Олександр Соколов
14:00-16:00 Майстер-клас з пластилінової анімації, студія «Новаторфільм», Київ
14:00-16:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
14:00-16:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
14:00-16:00 Пісочна анімація
14:00-16:00 Майстер-клас з аерографії, БФ «Посмішка дитини», Дарія Фесенко
14:00-16:00 Співбесіда для виявлення ресурсу дітей віку 2-6 років «Психологічна готовність до шкільної освіти», психологи Ніна Бєлєнька, Любов Кім, Євгенія Соколянська, центр «ЕйдоС»
14:00-16:00 Створення «магічного» арт-об`єкту «Лошадка Пеппі Довгапанчохи», мандрівний театр «Little Forest», Світлана Комар
14:00-16:00 Розвиваюча, творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
14:00-16:00 Вільна локація «Діти-дітям», де майстер-класи проводять маленькі майстри
16:00 На сцені презентація книжки "Щоденник котячих мандрів" та анімаційного серіалу "Моя країна Україна" від студії "Новаторфільм" разом з письменницею, сценаристкою Ланою Ра та актором Євгенієм Конощуком
17:00 Апробація майбутньої книги «Походження людини». Діти допоможуть розгадати таємницю. Модератор – автор Олег Сімоненко, директор видавництва «Час майстрів»
17:00-19:00 Створення квітів з фоамірану, Діна Ші-Інь
17:00-19:00 Презентація проекту «Мамін день» від семейного клубу «Оранжевый скворечник»: майстер-клас для мам зі створення ляльки-мотанки з Ольгою Корнієнко і мандал з Ольгою Фанагей-Баранова
17:00-19:00 Створення квітів з осіннього листя, флорист Марина Широкова
17:00-19:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
17:00-19:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
17:00-19:00 Психологічна гра для дітей і дорослих «Лепешка», псі-коуч центр "Созидание", Попова Лариса, Тищенко Альона, Кучеренко Тетяна
17:00-19:00 Пісочна анімація
17:00-19:00 Створення фетрових магнитів «Сонечко», БФ «Посмішка дитини», Інна Доля
17:00-19:00 Мастер-клас з валяння, Марина Яшкова
17:00-19:00 Творча настільна гра для дітей і дорослих «Неіснуючі тварини», Громадська організація "Інститут розвитку практичної психології»
17:00-19:00 Розвиваюча, творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
17:00-19:00 Вільна локація «Діти-дітям», де майстер-класи проводять маленькі майстри
Неділя 29 жовтня
10:00 На сцені презентація книги «Щастя у віконці» за участі автора однієї з 50 казок збірки Олени Шевчук, ілюстратори Маріани Смбатян та маленьких представників Запорізької федерації «Спас»
10:50 Текстільна міні-вистава «Кіт і Ноа», «Театр у валізі»
11:00-13:00 Майстер-клас з ментальної арифметики, Академія розвитку інтелекту Smartum для дітей та дорослих
11:00-13:00 Майстер-класи із конструювання та програмування роботів. Школа робототехніки Smart Kids, громадська організація "Екосенс"
11:00-13:00 Майстер-клас з витинанки, Інга Янкович
11:00-13:00 Аплікація з осіннього листя, Громадська організація"Інститут розвитку практичної психології»
11:00-13:00 Воркшоп зі створення ілюстрацій до казок, художник-ілюстратор Олексій Карпенко, видавництво Вадима Карпенка
11:00-13:00 Майстер-клас з петриківського розпису, Світлана Чайка
11:00-13:00 Створення веселого Капітошки з картону, Юлія Шевельдіна
11:00-13:00 Психологічна гра для батьків «Спіраль Самопознання», психолог Геннадій Демідов
11:00-13:00 Сімейний клуб «Оранжевый скворечник» представляє студію раннього музичного розвитку Вікторії Бутко «МіЛяСіКі»: співаємо, танцюємо, граємо на перкусійних музичних інструментах…
11:00-13:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
11:00-13:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
11:00-13:00 Пісочна анімація
11:00-12:00 Майстер-клас з ментальної арифметики, Академія розвитку інтелекту Smartum для дітей та дорослих
13:00-14:00 Знайомство з методикою мегашвидкочитання, Академія розвитку інтелекту Smartum для дітей та дорослих
11:00-13:00 Розвиваюча, творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
11:00-13:00 Вільна локація «Діти-дітям», де майстер-класи проводять маленькі майстри
11:00-15:00 Аква-грим, Катерина Тарлинська
13:00 На сцені Сашко Дерманський: авторські читання, презентація книжок, спілкування з читачами
14:00-16:00 Творчий майстер-клас з малювання, художниця Лілія Мартінюк
14:00-16:00 Створення японських ляльок, Катерина Юринська
14:00-16:00 Монотіпія, Інга Янкович
14:00-16:00 Ліплення з солоного тіста, Громадська організація "Інститут розвитку практичної психології»
14:00-16:00 Змагання в усному рахунку з призерами і переможцями міжнародної олімпіади з ментальної арифметики, Академія розвитку інтелекту Smartum для дітей та дорослих
14:00-16:00 Настільна гра «Аліас або Скажи інакше», Громадська організація "Інститут розвитку практичної психології»
14:00-16:00 Акторська майстерня, Анастасія Макаренко, Театр молоді
14:00-16:00 Створення будиночків з картону, Юлія Шевельдіна
14:00-16:00 «Штуки на бамбуках», майстерня «Бусік»
14:00-16:00 Створення фігур зі скла, майстер-склодув Іван Лицкевич
14:00-16:00 Пісочна анімація
14:00-16:00 Розвиваюча, творча та ігрова локація для малюків від року, Сімейний клуб «Щасливе батьківство»
14:00-16:00 Психологічна гра для дітей і дорослих «Лепешка», псі-коуч центр "Созидание", Попова Лариса, Тищенко Альона, Кучеренко Тетяна
14:00-16:00 Вільна локація «Діти-дітям», де майстер-класи проводять маленькі майстри
16:00 Вистава «Хлопчик Укропчик» за новою книгою Олександра Виженка, театр «Пігмаліон», Арт-простір
17:00 Урочисте закриття простору «Книголісся»
https://www.facebook.com/events/7009384 ... B%5D%7D%5D

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Книголесье. Детский простор
СообщениеДобавлено: 25 окт 2017, 17:20 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2015, 14:00
Сообщения: 10302
Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Книголесье. Детский простор
СообщениеДобавлено: 26 окт 2017, 18:25 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2015, 14:00
Сообщения: 10302
Підготовка!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Книголесье. Детский простор
СообщениеДобавлено: 25 окт 2018, 11:34 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2015, 14:00
Сообщения: 10302
Программа-2018


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Книголесье. Детское пространство
СообщениеДобавлено: 02 окт 2019, 17:31 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2015, 14:00
Сообщения: 10302
Каскад фонтанов Радуга

12-13 октября

Детский фестиваль КНИГОЛЕСЬЕ

Приглашаем в гости к сказке! Это незабываемое событие для творчества, развлечений и радости!
Вас ожидает ярмарка детских книг от самых известных украинских издательств, встречи с детскими писателями, презентация книги "Мишка проснулся" великолепной автора Елена Шевчук (Helen Shevhuk), увлекательные мастер-классы и игры для детей любого возраста, анимация с участием диснеевских героев и много других интересных! Вместе, всей семьей, в атмосфере вдохновения и любви к чтению!
Организатор: ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».
Партнеры: Департамент культури і туризму Запорізької міської ради, Центр мистецтв АРТ-Простір.

Время проведения: 10.00 - 16.00

https://www.facebook.com/events/6904627 ... 2748099582

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Книголесье. Детское пространство
СообщениеДобавлено: 10 сен 2020, 14:32 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2015, 14:00
Сообщения: 10302
Каскад фонтанов "Радуга"

11-12-13 сентября

Фестиваль уличной еды в Запорожье "Пикник на радуге": Книголесье и Кино под открытым небом

Любимый детский фестиваль Книголесье на Фестивале уличной еды. Мастер-классы, конкурсы, игры для малышей и их родителей

11-13 сентября встречайте и #КиноПлатформа на Каскаде фонтанов Радуга
Все 3 дня с 20:00 до 22:00 – кино под открытым небом:

▪️ Пятница – мультфильм «Облачно, возможны осадки: Месть ГМО».
▪️ Суббота – фильм «Повар на колёсах».
▪️ Воскресенье – фильм «Шеф».

Начало: 11 сентября с 16.00 до 22.00, а кино 20.00-22.00
12-13 сентября - 12.00-22.00 и кино 20.00-22.00

Придерживаемся всех необходимых текущих санитарных норм

https://www.facebook.com/pg/picnicnaraduge.zp

https://www.facebook.com/events/287071112586359/

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 3 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Bing [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия